Renovado
Grace Jun Coreea Style Stras Pearl Simulate Ciucure Lung Clip pe Cercei Wihtout Piercing pentru Femei Partid Farmec Ureche Clip

Grace Jun Coreea Style Stras Pearl Simulate Ciucure Lung Clip pe Cercei Wihtout Piercing pentru Femei Partid Farmec Ureche Clip

Disponibilitatea produsului: En el almacén.
RON 11.00
RON 14.48


Grace Jun Coreea Style Stras Pearl Simulate Ciucure Lung Clip pe Cercei Wihtout Piercing pentru Femei Partid Farmec Ureche Clip
Dimensiune : 6.6*1.2 cm
pachetul inclus : 1pair*cercei

Parametrii produsului

Nume De Brand:
GRACE JUN
Metale De Tip:
Aliaj De Zinc
Material:
pearl
Pearl Tip:
Simulate-perla
Stil:
Clasic
Formamodel:
Fata
Numărul De Model:
WSEJ241
Gen:
Femei
Cercel Tip:
Cercei Clip
Tip De Element:
Cercei
Fine sau de Moda:
Moda
Bijuterii:
clip pe cercei pentru femei
Ocazie:
Accesorii de nunta ,petrecere ,zi cu zi,cadouri ,femei, rochii
Piatra:
De Lux Stras
Stil:
clip pe cercei străpuns nr.
Ambalare:
Sac de OPP
Fabrica driect en-gros:
Da
Este personlized :
Da
culoare:
placat cu argint

Bunurile din categorie

MODA CERCELDESCRIERE : DIMENSIUNE : cercel dimensiune 18x12mm,rotund dimensiuni martor 12mmCULOARE : Bronz AntichizatCANTITATE : 40 bucMATERIAL : AlamaDe PLATĂ,LIVRARE și FEEDBACKul de POLITICI1...

DescriereStare : 100% De Brand NouTip : CerceiMaterial : aliaj de Cristal metalCuloare : ca imagineCantitate : 1 buc (Nu perechi)Dimensiuni : Ca imaginiNotă : orice problemă, va rugam contactațimă în primul rând, vom rezolva orice problema pentru dvs.,Vă mulțumesc!Cumpărătorii Internaționale Vă Rugăm Să Rețineți : 1.Taxe de Import, impozite și taxe nu sunt incluse în prețul sau taxele de transport.Aceste taxe sunt responsabilitatea cumpărătorului.1.Metoda de transport : transport Gratuit, comanda va fi livrata prin China post air mail...

100% de brand nou fabrica direct engros cercei clip nu străpuns fierbinte de vânzare și de înaltă calitateMaterial : aliaj de zinc+rasina +strasSe potrivesc pentru Nunta, Petrecere, Club,Concurs și această frumoasă antic placat cu argint, rasina stras clip cercei incrustate cu pietre strălucitoare și perfect pentru o zi de nunta printesa!Dimensiune : approx1.65*0.78 cm / 4.2*2cmGreutate : 16g / 0.56 ozpachetul incl: 1pair*clip cerceiNici o alergie,Nu se decoloreaza,rezistent impotriva ,ușor pentru a proteja ,de înaltă calitate de metal tip

Coreene Romantice Frânghie Lanț Stil Cercei Fără Nici Un Piercing Vin Macara De Hârtie Lung Ciucuri Cercei Clip Non Străpuns Ureche

Shopping Note metode de Transport și caracteristicile : China Post Obișnuit Pachet Mic PlSprijinul intern logistica informații de urmărire După sosirea de externe de informații de logistică nu are suport de urmărire...

imitație shell flori clipuri pe cercei bijuterii perle fără cercei în urechi pentru femei

clip pe cercei nu străpuns cu bowknot ureche bantăDimensiune : 1.3 cm*1.3 cmUreche prindere cu anti durere pad

descriere * 100% brand nou * de Înaltă calitate din aliaj de & glob de cristal & margele *dimensiune 15 * 23 mm * Potrivit pentru orice ocazie, puteți purta acest nou design cercei, de petrecere si de nunta si petrecere * Potrivit pentru orice sezon, decora urechile tale și te fac să arăți mult mai fermecător și plin de farmec...

Grace Jun Coreea Style Stras CZ Timp Clip pe Cercei Fara Piercing pentru Gril Petrecerea de Nunta Farmec Cercei PodoabeMaterial : aliaj de zinc+AAA cubic zirconia +stras(protecția Mediului materiale)Culoare : ca imagine aratăDimensiune : Dimensiune : 8.3*1.3 CM / 3.26*0.51 inchGreutate : 4g / 0.14 ozPachetul incl: 1 pereche*cercei

Vă rugăm să REȚINEȚI : 1.Folosind cosul de cumparaturi , puteți alege diferite stiluri și culori întro singură comandă, convenabil de cumpărături 2...

GRACE JUN Coreea Style Natrual Piatra Copac Formă Geometrică Clip pe Cercei Nu Străpuns pentru Femei de Moda de Mare Străpuns Cercei Noipachetul incl: 1pair* cercei

Stimati Clienti : Vom trimite aceste pietre aleatoriu pentru cumpărător 1.Numele>> : Cercel 2.Cercel Dimensiune : aprox 33 MM 3 Stare : 1mm=0.0393 inch sau 1 inch=25,4 mm 4.Material : Stras,Ochi De Pisica Piatra,Metal 5.Culoare : așa Cum se arată în figura(Mix de Culoare) 6.Unitate Cantitate : 8 perechi / LOT 7...

Despre NOIAm început nostru de bijuterii de alimentare de afaceri în anul 2001 , când au fost doar 2 membri in echipa noastra Cu timpul a trecut, neamnou dezvoltat întro echipă cu mai mult de 400 de angajați în Asia, Europa și America...

Despre NOIAm început nostru de bijuterii de alimentare de afaceri în anul 2001 , când au fost doar 2 membri in echipa noastra Cu timpul a trecut, neamnou dezvoltat întro echipă cu mai mult de 400 de angajați în Asia, Europa și America...

Timp Stras timp perla clipon cercei cercel nu pentru urechi străpuns de sex feminin elegant

Bijuterii tip : Colier Statement Moda ColierPrincipalul material : rășină și piatră de sticlăTip de Material : rășină și piatră de sticlăDespre TransportÎn scopul de a îmbunătăți experiența de shopping, vom folosi îmbunătățirea transport în cele mai multe țări...

Expresss serviciu poate provoca fiscale, vă rugăm să verificați, dacă nu aveți nevoie, vă rugăm să lăsați un mesaj pentru noi, mulțumesc! : ) Sunt, de asemenea, bun venit sa ne contactati pentru pret mai bun, în timp ce o mare afacere ai nevoie de~ vă Rugăm să alegeți gratuit de servicii de transport maritim, atunci când cumpăra mai mult de 100si coletul va fi trimis prin Exprime așa cum a spDetaliiMaterialeCupruDimensiune14x20mm cu 12mm colletCantitatea100bucGreutatedespre 110g / lotCuloareArgint (Ca imagine)UseageCercei, bratara, colier margele pandantiv, bijuterii, accesorii, decorațiuni interioare etc. Tot din punctul nostru de expediere prin eMAIL de AER, Element ajunge la cele mai multe țări, în termen de 20 de zile...

Elegant ciucure lung simulate perla clip ureche clip cercei nu gaura pentru femei, mireasa, nunta petrecereDescriere : 1 Culoare : ALB2 Martiral : imitație de perle

Coreea Style Minge de Plin Forma de Inima Clip pe Cercei Non Piercing pentru Femei Petrecerea de Nunta Elegante Cercei Străpuns PodoabeMaterial : cupru+ minge de Pluspachetul incl: 1pair*cercei

Compania Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Bijuterii enGros Africa Clip Cercei pentru Femei / Fete, de Culoare de Aur Arabe din orientul Mijlociu Bijuterii Cadouri MamaObservație : pentru sejururi de minim>$3 se poate amesteca comanda comanda ,Pls plătească navlul $1.5.de transport de marfă Pentru≥3 , Transport Gratuit prin China Post Air Mail...

Shopping Note metode de Transport și caracteristicile : China Post Obișnuit Pachet Mic PlSprijinul intern logistica informații de urmărire După sosirea de externe de informații de logistică nu are suport de urmărire...

Transport : 1.Ordinele în mod normal, vor fi expediate în termen de 48 de ore de la plată!2.Spunemi te rog adresa ta de curent după plata în termen de 24 de ore,în caz contrar,vom livra un prodbazat pe Escrow adresa,astfel încât asigurațivă că acesta este corect.3.Înainte de a plasa comanda va rugam sa ne contactati pentru a confirma preferat metoda de expediere.În mod normal,va nevoie de 1020 de zile de sosire prin eMail de Aer,și durează 310 zile de Express.4.Uneori, ar fi mai mult din cauza vremii nefavorabile,o pierdere de timp în clearanceul vamale sau alte eventual, întârziere.Astfel, vă rog, așteptați cu răbdare atunci când nu primiți produse la timp.Dacă nu primiți elemente termen de 30 de zile după ceam expediat,vă rugăm să ne contactați,și apoi ne va ajuta săl urmăriți.Metoda De Transport Maritim Lista De Referință : Metoda De Transport MaritimPretTimp De Transport MaritimTimpul De LivrareMarkChina Post Air MailMai ieftin1020 de zile lucrătoare13 zile lucratoareÎn mod normal, va costa 25 de zile totalEMSNormal510 zile lucrătoare24 de ore zileUPMare23 zile lucratoare24 de ore zileDHL(HKDHL)Normal58 zile lucratoare24 de ore zileDe obicei, în America de Sud țări timp de transport maritim vor fi unele zile mai mult decât lista.1.Pentru eMail de Aer,dacă nu ați primit elemente termen de 30 de zile după ceam expediat comanda dvs.,vă rugăm să ne contactați,ne poate ajuta să urmărițil.2.Pentru Express(EMS,UPS,DHL),dacă nu ați primit elemente în termen de 15 zile după ceam expediat comanda dvs.,vă rugăm să ne contactați,ne poate ajuta să urmărițil.Politica De Retur : 1.Numai produsele defecte vor fi oferite de returnare și schimb.2.Dacă doriți să se întoarcă sau schimb de produse,vă rugăm să ne contactați în termen de 3 zile după primirea pachetului,și să ne contactați cu elemente defecte cantitatea și imagini clare.Vom procesa întoarcerea în termen de 13 zile lucrătoare,și noi suntem responsabili pentru toate continuare taxele de transport maritim.Feedbackul : 1.Vă rugăm să confirmați primirea produselor după ce leai primit.2.Dacă aveți orice întrebări pentru produsele ați primit,vă rugăm să ne contactați în timp și vom încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva toate problemele.3.Dacă sunteți mulțumit cu produsele,fericit cu înțelegere,vă rugăm să ne dea feedbackul pozitiv,este foarte important pentru noi,multumesc mult!!!Vă mulțumesc pentru timpul acordat! Bine ati venit la magazinul nostru!

Vă rugăm să REȚINEȚI : 1.Folosind cosul de cumparaturi , puteți alege diferite stiluri și culori întro singură comandă, convenabil de cumpărături 2...

Nume : Doamnelor Cristal Cercei Asimetrie în formă de U cu Cinci colțuri Stras Cercei Stud Pentru FemeiMaterial : Aliaj + Strasuri De CristalPoartă Ocazie : De Logodna / Nunta / Aniversare / Propune / Petrecere / Cadou

100% de brand nou fabrica direct engros cercei clip nu străpuns fierbinte de vânzare și de înaltă calitateMaterial : aliaj de zinc+Import de Cristal +stras +OpalDimensiune : approx0.79*0.67 inch / 2*1,7 cmGreutate : 8g / 0.28 ozpachetul incl: 1pair*clip cerceiNici o alergie,Nu se decoloreaza,rezistent impotriva ,ușor pentru a proteja ,de înaltă calitate de metal tip

0Nume prod: cercei ClipMaterial : Cupru,zirconiu cubiCuloare metal : ArgintDimensiuni cercei : 3.0 cm*2.8 cmCuloare de zircon : Alb,rosu,roz,albastru închis,mare, albastru,violetOcazie : Nunta / Logodna / Aniversare / Petrecere / Cadou ..Cadou pentru : Iubita / prietena / Sotia

Scroll