Renovado
5 Perechi 155M WDM BIDI SFP Optică de Emisie-recepție 40km 1310Tx/1550Rx 1550Tx/1310Rx Transport Gratuit

5 Perechi 155M WDM BIDI SFP Optică de Emisie-recepție 40km 1310Tx/1550Rx 1550Tx/1310Rx Transport Gratuit

Disponibilitatea produsului: En el almacén.
RON 860.00


5 Perechi 155 M WDM BIDI SFP Optică de Emisie-recepție 40km
CARACTERISTICILE PRODUSULUI
l Până la 155 Mb/s de date de link-uri
am FP transmițător laser și PIN-ul de foto-detector
l Până la 40 km pe 9/125 um SMF
am Hot-pluggable SFP amprenta
am Duplex, LC/UPC tip pluggable interfață optică
am Redus de energie de disipare
am carcasa de Metal, pentru a reduce EMI
eu Ro HS si lead-free
eu Singur +alimentare de 3.3 V
am Conforme cu SFF-8472
am Caz temperatura de operare
Comercial : 0°C până la +70°C
Extins : -10°C la +80°C
Industriale : -40°C la +85°C
APLICAȚII
l Comutare pentru a Comuta Interfața
am Fast Ethernet
eu am Schimbat Backplane Aplicații
am Router/Server Interfață
l Alte Link-uri Optice
Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivere sunt compatibile cu Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Acord (MSA). Transmițătorul este format din patru secțiuni : LD driver, limitarea amplificator, la 1310nm FP laser și PIN-ul foto-detector .Modulul de date link-ul de până la 40 km în 9/125um fibră single mode.
Optice de ieșire poate fi dezactivat printr-o logica TTL nivel înalt de intrare de Tx Dezactiva. Tx Vina este furnizat pentru a indica faptul că degradarea laser. Pierderea de semnal (LOS) de ieșire este furnizat pentru a indica pierderea de intrare semnal optic de receptor sau link-ul de stare cu partenerul.
Atunci când comandați, vă rugăm să lăsați un mesaj compatibil comutator marci .
Implicit este compatibil cu nici dispozitive de criptare, (Huawei, Cisco, H3 C, și alte criptare dispozitiv, vă rugăm să lăsați un mesaj sau contact cu client service)
Când imaginile și descrierile nu se potrivesc,descrierea și titlul sunt corecte
Imaginea este doar pentru referință. produsul ar trebui să fel ca în descriere. Dacă sunteți confuz. vă rugăm să contactați serviciu.
Despre Transport 1. PREGĂTI TIMP de LIVRARE : Toate produsele sunt produse personalizate,de obicei, ne va asigura livrarea în termen de 1-5 zile. dacă urgentă, vă rugăm să ne contactați. 2. DESPRE FACTURĂ, Dacă ai nevoie de aprovizionare pentru plata poate furniza facturi formale (PI) Pentru vămuire putem furniza facturi comerciale 3. DESPRE IMPOZITUL, Dacă nu există nici un mesaj special,ne va declara valoarea reală a mărfurilor,nu Suntem responsabili pentru orice taxe vamale; vă rugăm să verificați politica vamală la propriul loc.Dacă aveți nevoie de orice ajutor,vă rugăm să ne contactați . OBSERVAȚIE : 1. Îmi pare rău pentru că nu acceptă P. O. Cutii adresa, vă rugăm să ne lăsați un mesaj pentru cei adresa corectă, atunci când plasați comanda. 2. Uneori coletul este necesar de a merge la oficiul poștal local pentru a ridica. Vă rugăm să luați numărul de urmărire și ID-ul personal pentru a ridica coletul la timp, în caz contrar coletul va fi trimis inapoi la noi.
Retur si schimb
1. PENTRU ANULARE
Puteți anula comanda în orice moment înainte de comanda este comfirmed de noi. Odată ce este aranjat de producție, nu putem accepta anularea sau schimb ordinea.
Feedback-ul 1.Dacă sunteți mulțumit cu produsele și serviciile noastre,vă rugăm să lăsați feedback-ul dvs. pozitiv și 5 stele. Pozitive(5 stele)este foarte important pentru noi, vă rugăm să gândească de două ori înainte de a ne lăsa feedback-ul. 2.Dacă nu ești mulțumit cu produsele noastre,vă rugăm să nu ezitați să ne contactați. Vom încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva problema. (XYT-TECH) Sharetop expoziție plan : Cabina Nr 23 E02.Aprilie 24-27,2018 Expocentre,Moscova

Parametrii produsului

Numărul De Model:
XYT-XXX-XX
Numele produsului:
fibra optica de emisie-recepție
Tranmission Rata:
155Mb/s
Lungime de undă:
1310Tx/1550Rx 1550Tx/1310Rx
modul:
Modul Single
Tip De Fibre:
singure fibre WDM BIDI
Tip de ambalaj:
sfp
Tranmission Distanta:
40 KM
Cu DDM:
Da
conector:
LC
cuvinte cheie:
SM FP optică de emisie-recepție

Bunurile din categorie

10 G 1550nm 40km optice SFP+ module cu dual LCconnector și DDM funcția Compatibil cu echipamente IBMCARACTERISTICILE PRODUSULUIHotpluggable SFP+ amprentaAcceptă 9.5 la 10.3 Gb / s, rate de bițiSingură alimentare de 3.3 VMaximă link lungime de 40 km1550nm EML transmițător, PIN fotodetectorConector LC DuplexPuterea disipatăBuiltin digital funcțiile de diagnosticareCaz intervalul de temperatură de 5°C la 70°CAPLICAȚII10 GBASEER / EW 10 G EthernetSTANDARDCompatibil cu SFF8472 SFP+ MSA.Compatibil cu SFP+ SFF8431 și SFF8432.Compatibil cu 802.3 ae 10 GBASEER.Ro HS Compliant.DESCRIERE PRODUSTransmițătorul este proiectat pentru utilizarea în 10Gigabit Ethernet linkuri de până la 40 km pe fibră single mode...

1 Caracteristici : MQW LD sursă opticăMod de operare : CW și STRĂLUCIREFC, SC, ST,LC Generale de interfațăTimp de inspecție de la distanțăPutere de ieșire constantă2 Funcția : Localizați fibra de eșec, precum și fractură de cotEșecul de inspecție în OTDR zona oarbăFibra de recunoaștere de la cap față în față de capătMecanice punct de tranziție de optimizare3 Aplicație : Telecomunicatii, CATV proiectPDS construcție și întreținereOptice fabricarea componentelor și de cercetareAlte fibre proiect4 Specifications : Lungime de undă : 650nmPutere de ieșire : 1mwConector : general de 2,5 mm conector( disponibile interfață SC / FC / ST)FCLC fibre adaptor De interfață disponibile LCFrecventa : 1 HzPutere : AA de 1.5 VTemperatura de lucru : 10 la +45Interval : 15 Km produsul nu contine baterietub.Pachetul include : 1x 1m W visual fault locator1x FCLC Fibre adaptor1x Visual fault locator sacpohto show : deoarece aerian internațional nu permite părul conține bunuri inflamabile si explozive, astfel încât unitatea nu conține bateria de livrare, vă mulțumesc pentru înțelegere!

10 / 100 / 1000 M 2 SC + 4 RJ4 Modul Single, 20 km, Industrial Ethernet Model : LNKGY204 G SeriePrivire de ansambluLNKGY204 G Serie Intarit Industrial Ethernet este special conceput pentru aplicații industriale, care oferă rapid și stabil de conversie massmedia între 4x10 / 100 / 1000 Base T(X) și 2x1000 Base FX ...

Fibra Optica Echipamente Huawei 48v ETP 48100B1 OLT alimentareVă rugăm să nu ezitați să ne contactați dacă aveți orice întrebări.

începeendFCA10 CWDM Analizor este special conceput pentru CWDM de instalare, întreținere și depanare, care este capabil să măsoare și să monitorizeze valorile de putere de 10 canale CWDM...

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM?Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate...

RYS110 D CATV prin Cablu Mâner de Semnal Digital Metru Nivel DB Tester 5~870 MHzS110 / S110 D Nivel de Semnal Meter este un instrument utilizat pentru construcția și întreținerea de TV analog / digital TV, și măsurarea nivelul de semnal TV și nivelul de putere...

Transport gratuit Noi Electrozi pentru Fujikura FSM 50 / 60 / 60 R / 80 Fusion Splicer ElectroziSchimbarea electrodului metodă în Primul rând, trebuie să confirme aparatul de sudură întro stare de închidere, ia electrod camera de capacul de protecție, slăbiți șurubul fix electrod extragerea electrodului; apoi eliberați electrod de mătase de sscoateți partea inferioară a electrodului...

Dell Power Connect 3302405 Compatibil 10 GBASESR SFP+ Transceiver (FPM, 850nm, 300m, LC, DOM) Detaliile Produsului Dell Reale 3302405 Nume Furnizor LODFIBER Formular Tip SFP+ Max Rata de Date 10.3125 Gbps lungime de Undă 850nm Max Distanță prin Cablu* 300m peste OM3 FPM Interfață LC duplex Componente Optice VCSEL 850nm Cablu Tip FPM DOM Suport Da Putere TX 7.3~1d Bm Sensibilitate Receptor Comerciale Intervalul de Temperatură de la 0 la 70°C (32 la 158°F) HTSArmonizate Cod 8517706000 Calitate de Certificare a Calității și a standardelor sunt fundamentul LODFIBER...

1x32 Introducerea Cardului de PLC Separator SC Conector DescrierePierdere de inserție scăzut și PDLMare canal de capete de acuzareFiabilitate excepțională și stabilitateLățime lungime de undă de operareAplicațiiFTTX SistemeLAN, WAN și rețele de metrouAnalog / Digital rețele optice pasiveRețele CATVAlte aplicații în sistemele de fibră opticăSpecifiationParametrii1×32Operare lungime de Undă (nm)1260~1650Tip De FibreG657 A1 sau client specificatPierdere de inserție (d B)(P / S Clasa)≤16.9Pierderea de Uniformitate (d B)1.5Polarizare Dependente Pierdere(d B)0.3Pierderea de returnare (d B)( P / S Clasa)55 / 50Directivitate (d B)55Lungime de undă Dependentă de Pierdere (d B)0.3Temperatura De Stabilitate(40~85 )(d B)0.4Temperatura De Operare40~85Temperatura De Depozitare4 0~ 851...

De înaltă Calitate Conector de Fibra Optica Curat Curat Casetă de Fibra optica patch cord Curat Termina curățarea FețeiBine ati venit la magazinul nostruObiectivul Nostru : De Înaltă Calitate , Cele Mai Bune Servicii ,De A Răspunde RapidBine ati venit la piața din China,poti cumpara direct de bunuri din China.Mă bucur că sunteți interesat de produsele noastre,suntem furnizor profesionist în China, sper că putem avea afaceri bune aici.Magazin anuntul : Atunci când ordinea elementelor,se poate selecta orice proddin magazinul meu împreună.Calitate de Top ; pret Competitiv, Rapid de transport maritim;Picătură de transport maritim disponibile;cele mai Bune și Servicii în Timp util;de Satisfacție de 100% ; reducere Mare pentru ordine mari.W armly bine ati venit pentru a face Picătură de Transport maritim și enGrosPrezentare Rola Curat Conector de Sistem de Curățare Fără Alcool Speciale fără scame materialpeunreel curăță rapid de etanșare cu fețe de capăt de praf, ulei și alte impurități.Caracteristici : autonom Sistem de Curățare Nu este Nevoie de Alcool...

EPON OLT SerieEPON OLT serie de produse este 1 U mare 19 inch rack mount prodCaracteristicile OLTare mic, convenabil, flexibil, ușor de implementat, de înaltă performanță Este oportun să se desfășoare întro cameră compactă de mediu .OLT poate folosi pentru "TriplePlay", CPN, Camera IP, Întreprindere LAN și MULTE aplicații...

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate...

10 GBASE CWDM SFP+ transceiver,1470nm~1610nm,ajunge la 80 km distanta,compatibil cu IBM system.Opmedia Model Nr OPMPCXX9680 DCARACTERISTICILE PRODUSULUIHotpluggable SFP amprenta1470nm să 1610nm CWDM cu LaserBuiltin digital funcțiile de diagnosticareMaximă Link Lungime de 80 kmConector LC DuplexO singură sursă de alimentare de 3.3 VProdlaser clasa 1 conform cu EN 608251Caz intervalul de temperatură de 5 la 70 de grade celsiusPuterea disipatăAPLICAȚII10 GBASEZR / ZWSTANDARDCompatibil cu SFP+ MSACompatibil cu 802.3 ae 10 GBASEZRCompatibil cu SFP+ SFF8431 și SFF8432.Rohs compliantFabrica NoastraCertificariAMBALAREPentru transceivere,avem cutie de culoare albă, pentru un singur prodși antistaic cutie pentru 10~20bucSfaturi vă rugăm să citiți cu atențieTRANSPORT1...

FC Acordabile Atenuator este utilizat în aplicații în cazul în care o predeterminat de cantitatea de lumină pierderea este specificat.Atenuarea este de la 1d B la 30d B.Caracteristici CheieLungime De Undă IndependentDurabilitate și Simplu și de Încredere StructuraCaietul de sarciniArticolSM : MMLungime De Undă De Operare1310nm, 1550nm850nm, 1300nmPierderea de returnare≥45d BAtenuarea Gama0d B la 30d BPolarizare Dependente Pierdere≤0.1 d BTemp De Depozitare Gama40 la 80 °CTemperatura De Operare Gama40 la 75°C

Descriere ProdusUn adaptor este un dispozitiv mecanic proiectat pentru a alinia conectoare cu fibre optice Acesta conține interconectare maneca, care deține două manșoane împreună.Goale fibre optice adaptor sunt folosite ca mediu de linkul goale fibra optica fibra optica echipamente.Caracteristici : Se potrivește în mod corespunzător FC, SC, ST ,LC adaptoareMai ușor în greutate și dimensiuni foarte compacteMecanism special concepute minimizează pierderea de inserțieCea mai mare repetabilitateUtilizatorul friendlyușor pentru a introduce, scoateți și reîncărcați fibreCaietul de sarcini : FC fibre goale adaptor Ro HS1.IL =50d B2.Durabilitate10003.Introduceți cu ușurință,elimina / reload fibre4.Mare repeatabilitParametruUnitateFibre goale adaptorPierdere De Inserție Tipicd B≤0.2Pierderea De Returnared B≥50Interschimbabilitatead B≤0.2Repetabilitated B≤0.2DurabilitateOri1000Temperatura De Operare°C40~80Temperatura De Depozitare°C45~85Aplicații : Wan, Lan, CATVEchipamente de testareSistem de comunicareRețele de telecomunicațiiConectați temporar fibre goaleTransport : 1...

Scroll