Renovado
Finisar FTLF1323P1BTR-HW SFP modul single 15km 155M

Finisar FTLF1323P1BTR-HW SFP modul single 15km 155M

Disponibilitatea produsului: En el almacén.
RON 74.00


Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate. Pentru mai multe informații sau întrebări tehnice, vă rugăm să nu ezitați să contactați-See Me serviciu.

Parametrii produsului

Numărul De Model:
FTLF1323P1BTR-HW
Nume De Brand:
SMTE
Starea:
Nou si Original

Bunurile din categorie

ABS tip Cutie 1*16 Plane Lightwave Circuit Divizor(PLC Separator)DescrierePlane lightwave circuit splitter (PLC Separator) este un tip de putere optică de gestionare a dispozitivului, care este fabricat folosind siliciu ghid de undă optic tehnologie...

JW3208 C 50~+26d Bm Putere Metru de Fibra OpticaIntroducerea De ProduseJW3208 poate de calibrare de tip optical power meter este pentru portabile de instalare, exploatare și întreținere a rețelei de fibră optică design deosebit de precis, durabil, portabil, convenabil instrument de testare...

DVI Optice Extender 1080 P DVI semnal pe fibra, distanta de Lucru de pana la 20 km de singlemodeNotă : articolul este capabil să lucreze cu DVI convertoare cu 2 porturi de fibre (P / N : DVI2 F) pentru a forma undaisy chain, disponibil conecta cu x 253pcs max, Contactaține dacă aveți nevoieParametrii tehnici Suporta 1920×[email protected] Hz Suport HDCP DVID, Sprijinirea O standard de 3,5 mm stereo audio poate fi conectat cu un alt DVI convertoare cu 2 port de fibra pentru a forma un lanț daisy, disponibil conecta 253pcs max...

Dell Power Connect 3302403 Compatibil 10 GBASELRM SFP+ Transceiver (FPM / SMF, 1310nm, 220m / 300m, LC, DOM) Detaliile Produsului Dell Reale 3302403 Nume Furnizor LODFIBER Formular Tip SFP+ Max Rata de Date 10.3125 Gbps lungime de Unda 1310nm Max Distanță prin Cablu* 220m @ FPM / 300m @ SMF Interfață LC duplex Componente Optice FP 1310nm Cablu Tip FPM / SMF DOM Suport Da Putere TX 6.5~0.5 d Bm Sensibilitate Receptor Comerciale Intervalul de Temperatură de la 0 la 70°C (32 la 158°F) HTSArmonizate Cod 8517706000 Calitate de Certificare a Calității și a standardelor sunt fundamentul LODFIBER...

Dell Power Connect 3302405 Compatibil 10 GBASESR SFP+ Transceiver (FPM, 850nm, 300m, LC, DOM) Detaliile Produsului Dell Reale 3302405 Nume Furnizor LODFIBER Formular Tip SFP+ Max Rata de Date 10.3125 Gbps lungime de Undă 850nm Max Distanță prin Cablu* 300m peste OM3 FPM Interfață LC duplex Componente Optice VCSEL 850nm Cablu Tip FPM DOM Suport Da Putere TX 7.3~1d Bm Sensibilitate Receptor Comerciale Intervalul de Temperatură de la 0 la 70°C (32 la 158°F) HTSArmonizate Cod 8517706000 Calitate de Certificare a Calității și a standardelor sunt fundamentul LODFIBER...

Atributele produsului fără Scame stare de curățare este necesar în industria de fibră optică Folosit cu alcool, acest țesut gratuit aproape scame este ideal pentru fibre și conector termina curățarea feței...

Observație : Visual fault Locator au 1mw,10mw 20 mw , de 30 mw ,aceasta este 30mw versiune,daca ai nevoie de altceva versiune,vă rugăm sămi spui.TL560 optical power meter & visual fault locator : O (70 la + 8 pentru utilizatorii de telecomunicații), tip C (50 la + 26 pentru radio și televiziune utilizatori)Vă rog sămi spui ce ai nevoie este de tip a sau de tip c,acest lucru este foarte important, Caracteristicile Produsului Utilizatorii pot autocalibrare (fără PC), fabrica de valorile de calibrare pot fi restaurate; oprire Automată funcție poate fi setată; puteți seta valoarea de referință, REF relativă de măsurare; afișaj în timp Real de încărcare a bateriei; Constantă de lumină roșie de ieșire (putere constantă în circuitul de comandă) utilizarea interschimbabile portul optic interfețe cu FC, SCșef, măsurarea este mai precisă; Două baterii AA, redde energie design, mult timp; Cauciuc coajă, pentru a crește protecția performanță, potrivit pentru munca de teren descriere ProdTL560 Serie portabil optice multimetru, de asemenea, cunoscut sub numele de optică multimetru, un contor de energie, lumină roșie întrunul din combinație, atât PM și roșu pot fi utilizate simultan, acesta poate fi, de asemenea, utilizat singur...

10 G 1550nm 40km optice SFP+ module cu dual LCconnector și DDM funcția Compatibil cu echipamente IBMCARACTERISTICILE PRODUSULUIHotpluggable SFP+ amprentaAcceptă 9.5 la 10.3 Gb / s, rate de bițiSingură alimentare de 3.3 VMaximă link lungime de 40 km1550nm EML transmițător, PIN fotodetectorConector LC DuplexPuterea disipatăBuiltin digital funcțiile de diagnosticareCaz intervalul de temperatură de 5°C la 70°CAPLICAȚII10 GBASEER / EW 10 G EthernetSTANDARDCompatibil cu SFF8472 SFP+ MSA.Compatibil cu SFP+ SFF8431 și SFF8432.Compatibil cu 802.3 ae 10 GBASEER.Ro HS Compliant.DESCRIERE PRODUSTransmițătorul este proiectat pentru utilizarea în 10Gigabit Ethernet linkuri de până la 40 km pe fibră single mode...

Model : LNK4 ACT20 RPrivire de ansambluAHD pentru Fibre Converter poate transmite simultan 18 canale AHD peste un multimode sau singlemode fibra optică...

Caracteristici : Utilizator de autofuncția de calibrareLiniar (m W) și neliniare index (d Bm) afișate simultanUnic SC / FC / ST generic interfață, fără a complicat conversieOpțional oprire automată funcția deOpțional on / off iluminare displayOpțiuni : Conectarea la PC prin intermediul 232Prezentare : 20 m W pix roșu emițătoare de lumină dispozitiv cu ajutorul 650nm laser semiconductor pentru a emite lumină roșie, stabil, și interfață optică este conectat în multimode și singlemode fibra optica, fibra optica vina funcția de detectare.Optice de inginerie de construcții, de întreținere a rețelei, fibre optice, dispozitive în dispensabile de producție și instrumente de cercetare.

începeendFCA10 CWDM Analizor este special conceput pentru CWDM de instalare, întreținere și depanare, care este capabil să măsoare și să monitorizeze valorile de putere de 10 canale CWDM...

FC Acordabile Atenuator este utilizat în aplicații în cazul în care o predeterminat de cantitatea de lumină pierderea este specificat.Atenuarea este de la 1d B la 30d B.Caracteristici CheieLungime De Undă IndependentDurabilitate și Simplu și de Încredere StructuraCaietul de sarciniArticolSM : MMLungime De Undă De Operare1310nm, 1550nm850nm, 1300nmPierderea de returnare≥45d BAtenuarea Gama0d B la 30d BPolarizare Dependente Pierdere≤0.1 d BTemp De Depozitare Gama40 la 80 °CTemperatura De Operare Gama40 la 75°C

Transport gratuit Noi Electrozi pentru Fujikura FSM 50 / 60 / 60 R / 80 Fusion Splicer ElectroziSchimbarea electrodului metodă în Primul rând, trebuie să confirme aparatul de sudură întro stare de închidere, ia electrod camera de capacul de protecție, slăbiți șurubul fix electrod extragerea electrodului; apoi eliberați electrod de mătase de sscoateți partea inferioară a electrodului...

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM?Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate...

1 Caracteristici : MQW LD sursă opticăMod de operare : CW și STRĂLUCIREFC, SC, ST,LC Generale de interfațăTimp de inspecție de la distanțăPutere de ieșire constantă2 Funcția : Localizați fibra de eșec, precum și fractură de cotEșecul de inspecție în OTDR zona oarbăFibra de recunoaștere de la cap față în față de capătMecanice punct de tranziție de optimizare3 Aplicație : Telecomunicatii, CATV proiectPDS construcție și întreținereOptice fabricarea componentelor și de cercetareAlte fibre proiect4 Specifications : Lungime de undă : 650nmPutere de ieșire : 1mwConector : general de 2,5 mm conector( disponibile interfață SC / FC / ST)FCLC fibre adaptor De interfață disponibile LCFrecventa : 1 HzPutere : AA de 1.5 VTemperatura de lucru : 10 la +45Interval : 15 Km produsul nu contine baterietub.Pachetul include : 1x 1m W visual fault locator1x FCLC Fibre adaptor1x Visual fault locator sacpohto show : deoarece aerian internațional nu permite părul conține bunuri inflamabile si explozive, astfel încât unitatea nu conține bateria de livrare, vă mulțumesc pentru înțelegere!

Dual undă 850 / 1300nm Multimode JW3109 Fibra Optica, Sursa de Lumina Fibra OpticaCaietul de sarcini pentru JW3109 Optică a Sursei de LuminăTip JW3109 lungime de Undă (nm) 1310 / 1550 850 / 1300 850 / 1300 / 1310 / 1550 Emițător Tip FPLD , LEDuri sau altele, vă rugăm specificați Tipic de Ieșire de Putere (d Bm) 7d Bm pentru LD ,20d Bm pentru LEDuri Lățime Spectrală (nm) ≤10 Ieșire Stabilitate ±0.05 d B / 15 min; ±0.1 db B / 8 ore Modulaltion Frecvențe CW, 270 Hz, 1 KHz, 2 KHz Optică Conector FC / PCAlimentare Baterii Alcaline (3 AA baterii de 1,5 V) Aluat de Operare de Timp (oră) 45 Temperatura de Operare(°C) 10~+60 Temperatura de Depozitare(°C) 25~+70 Dimensiuni (mm) 175 x 82 x 33 Greutate (g) 295 Joinwit Recomandare JW3109 Sursă de Lumină Portabile este proiectat pentru utilizarea optimă cu JW3208 Metru de Putere Optică pentru măsurarea optică pierdere pe ambele monomod și multimod fibra de cablu.Pachet StandardModelul Include Toate JW3109 Modele JW3109 Optică a sursei de lumină, de Protecție, Cizme de Cauciuc, 3 buc baterii de 1,5 V(NU sunt INCLUSE) , Manual de instrucțiuni, Tampon de Bumbac și Moale geantă de transport

FTTH GPON ONU 4 Eth+2 Voice+Funcția Wifi., Compatibil Cu ZTE / Fiberhome OLT.IntroducereGPON ONT / HGU este proiectat pentru îndeplinirea FTTH (Fiber La Acasă) și triple play cererii de servicii de rețea fixă operatori.Cutia este bazat pe Gigabit mature GPON tehnologie, care are mare raport de performanță la preț, iar tehnologia802.11 n wifi (2 T2 R), Layer 2 și 3 și de înaltă calitate Vo IP la fel de bine...

Scroll