Renovado
Romantic de Trandafiri Rosii Fundaluri pentru Fotografie Copil Nou-născut Fotografie Recuzită Flori Imprimate Perete Ziua Îndrăgostiților Nunta Medii

Romantic de Trandafiri Rosii Fundaluri pentru Fotografie Copil Nou-născut Fotografie Recuzită Flori Imprimate Perete Ziua Îndrăgostiților Nunta Medii

Disponibilitatea produsului: En el almacén.
RON 64.00
RON 80.00


Despre noi
Suntem un profesionist de fotografie fundal producător, avem propria noastră fabrică și echipa de profesionisti.
Nostru fundaluri sunt vizate în principal la nou-născuți, copii, adulți, sarbatori, aniversari, nunti, etc.
Designerii nostri pot proiecta o varietate de decoruri în funcție de nevoile fiecărui client.
Dacă ai nevoie de custom fundal, vă rugăm să nu ezitați să contactați u s.
Țesătură de poliester
Gros,durabil,luminoase de culoare,mai bine imprimare de calitate.
Poate fi folosit de mai multe ori,potrivite pentru fotografi si studiouri foto.
Este o alegere perfecta pentru fotografi.
Notă : Poliester pot fi spălate,nu va dispărea.Puteți să-l utilizați în / în aer liber.
Oxford tesatura
Relativ subțire (de asemenea, durabil),mai ieftin decât poliester fundal.
Pot fi spălate și călcate de a elimina cutele.
Poate fi folosit de mai multe ori,potrivite pentru fotografi si studiouri foto.
Tesatura de vinil
Subțire (de asemenea, durabil),usor,mai ieftin decât poliester fundal.
Este potrivit pentru utilizarea o singură dată(cum ar fi ziua de naștere petrecere),fotografi de familie
Dacă ați găsit urmele pe fundal,puteți utiliza un ușor umed cârpă umedă pentru a șterge.
Notă : NU lăsați vinil fundal atinge apa.

Aceeași imagine în diferite monitoare va arăta diferite efecte de culoare.
Pentru a materialor utilizate sau pictorial de cerneală în diferite loturi,fundalul imprimat va avea o ușoară diferență în culoare.
Vă rugăm să cumpere cu atenție dacă nu puteți accepta acest lucru.
Q : care e diferența dintre subțire de vinil și poliester?
O :
Tesatura de vinil :
Subțiri și ușoare;
Nu rezistent la apa;
Poate fi folosit doar pentru fotografie de interior;
De obicei, pentru un timp de utilizare;
Maximă fără sudură lățimea este de 300cm;
(Alte magazine : maxim poate fi tăiat 180cm,mai mare dimensiunea de fundal trebuie să fie îmbinate )
Oxford tesatura :
Comparativ cu poliester,este relativ subțire;
Mai ieftin decât poliester;
Maximă fără sudură latime de 300cm;
Pot fi spălate și călcate;
Poate fi folosit atât în interior, cât și de fotografie în aer liber;
Preț economic, de calitate Mai bună!
Țesătură de poliester :
Mai gros;
Maximă fără sudură latime de 300cm;
Pot fi spălate și călcate;
(Pentru poliester fundal,puteți să-l spele sau de fier pentru a elimina ridurile,cutele sunt ușor de îndepărtat.)
Poate fi folosit atât în interior, cât și de fotografie în aer liber;
Pot fi utilizate și stocate pentru o perioadă lungă de timp;
Q : Cum de a elimina cutele?
A : puteți bloca fundal sau înveliți-l pe un tub pentru a reduce cutele.
Pentru vinil fundal,puteți fier pe partea din spate cu temperatură scăzută pentru a elimina sau reduce cutele,dar te rog, nu de fier pe partea din față sau lasa fundal atingeți de apă,pentru că va distruge fundal. Pentru poliester fundal,puteți să-l spele sau de fier pentru a elimina cutele.
Q : Cum pot personaliza un fundal de pe vânzare ?
A : puteți trimite informații personalizate și dimensiunea la serviciul nostru pentru clienți prin Conversații sau Pentru Mesaje. Designerii nostri va proiecta pentru tine.Dacă sunteți mulțumit cu design-ul, puteți alege dimensiunea dorită și să plătească pe pagina de produs. Apoi vom produce design-ul final pentru tine.
Q : Cum pot personaliza fundalul nu la vanzare?
A : puteți trimite imaginii de înaltă rezoluție și dimensiune la serviciul nostru pentru clienți prin Conversație sau Pentru Mesaje, apoi designer-ul nostru va încerca pentru a proiecta o astfel de fundal pentru tine. Dacă sunteți mulțumit cu design-ul,vă vom trimite un link produs,atunci puteți cumpăra de la ea.
Q : am de fișiere pot fi tipărite direct, cum de a trimite la tine?
A : puteți să expediați fișierul către noi prin intermediul centrului de mesaje și spune-ne la dimensiunea dorită.
Formatul de fișier este cel mai bun : psd / ai / jpg.
Pixel din imagine este cel mai bun mai mult de 3000px * 3000px, sau la o rezoluție de cel puțin 300 dpi,în caz contrar imprimare vor fi neclare.
Q : Cât timp va dura pentru a trimite la context(e) de la mine?
A : Am nevoie de 2-4 zile lucratoare pentru a produce la comanda.De obicei este nevoie de 12-20 de zile lucrătoare de la Statele Unite ale americii;15-30 de zile lucrătoare, pentru Europa, Asia, Oceania;25-60 zile lucrătoare în Africa, America de Sud.
Dacă ai nevoie de fondul de urgență, vă rugăm să ne contactați în avans, pentru a alege mai rapid de transport maritim.

Parametrii produsului

Dimensiune (mm):
150x220cm Poliester, 150x220cm Oxford, 150x220cm Vinil, 180x300cm Vinil, 200x300cm Vinil, 240x360cm Vinil, 240x300cm Vinil, Vinil 100x150cm
Pachet:
Da
Tip:
Spray De Vopsit
Nume De Brand:
comophoto
Numărul De Model:
S-2547
Material:
Vinil,Oxford,Poliester
Stil:
Flori
Țara de Producător:
China
Metode De Transport:
Epacket,DHL,CNE,China Post Air Mail,etc.
aplica:
fotografie de studio,petrecere, nunta,copil,copii,etc.
timp de transport maritim:
7-60 de zile( în funcție de țări )
Articol:
trandafiri fundal
Dimensiune:
Sizes from selection or customized
Face timp:
2-4 zile lucratoare

Bunurile din categorie

Bine ati venit la FOTOKEEN FOTOGRAFIE Magazin ,există multe stiluri diferite de echipamente fotografice la vanzare!!!!!!!!!Primăvara pitoresc Fondul 013,10 ft x20ft Pictate manual muselină Fotografie de Fundal,estudio fotografico,studio foto fundalCaracteristică : 1,Dimensiune : 10ft x 20ft / 3m x 6m, ( fundal Principal este de aproximativ 3,2 m, podea 2,8 m)2, 100% material de Bumbac Moale3,Lumină greutate, Ușor de ori4,Bun decora și absorbanța5,Nu fără Sudură cu subtile cusătură6,marginea Cusute pentru durabilitateDe remarcat : 1,Multistiluri de selecție2,Dimensiunea poate fi personalizat3, se utilizează pentru : studio de fotografiere, rochie de fotografiere, fotografiere nunta portret de fotografiere, 4,companie de fotografiere, publicitate, zi de naștere / petrecere de familie și în interior / în aer liber, portret, etc.Despre NOI : Suntem Producator de Fotografie fundal, care are 10 ani de experiență în această industrie.Astfel, vom oferi un preț rezonabil, de înaltă calitate, servicii mai bune, timp de livrare prompte pentru tine.Orice întrebare ,lăsa un mesaj și vom încerca noastre cele mai bune pentru a vă sprijini în orice moment .Pachetul inclusiv : fiecare pcul întrun Sac PPCălduros atenție : toate produsele noastre sunt mânăa face, elementul real ar fi un pic diferit, cu fotografie, vă rugăm să nu, pentru că dacă nu te superi.avem mai multe marimi de mai jos,va rugam sa lasi un mesaj atunci când aveți nevoie .Atelierul nostru și procesul de producție :

Marca KateÎn vederea unei mai bune pentru a satisface nevoile pieței, Kate compania au găsit microfibră material(bumbac).Mereu vom înțelege nevoile clienților și de a face cele mai bune de fundal pânză.Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști.Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc.Putem în funcție de cererea fiecărui client sădesign unic fondul de produsDacă aveți nevoie de fundal personalizate vă rugăm să nu ezitați să ne contactați.Ne puteti contacta prin aliexpress pentru mesaj sau email.Vă rog să observați : Material : microfibra (postav,pânză de bumbac)1 .Fiecare bucată de fondul va avea un buzunar, de buzunar este gratuit,este ușor pentru a închide,poate advoid cute.2.Maximă fără sudură latime de 300cm;3.Veți primi doar fundalul fără stand.4.Toate fundalurile va fi trimis de pliat,pentru că material mai gros, fără riduri profunde problema.Dacă ai nevoie de alte dimensiuni,nu ezitați să contactați cu mine.1...

Observație : fondul suportul nu este inclPoliester Dacă fundalul este murdar,puteți săl arunci în mașina de spălat.Gros,durabil,luminoase de culoare,nici o cusătură.Poate fi folosit de mai multe ori,potrivite pentru Fotografi si Studiouri Foto...

Observație : fondul suportul nu este inclPoliester Dacă fundalul este murdar,puteți săl arunci în mașina de spălat.Gros,durabil,luminoase de culoare,nici o cusătură.Poate fi folosit de mai multe ori,potrivite pentru Fotografi si Studiouri Foto...

Marca KateÎn vederea unei mai bune pentru a satisface nevoile pieței, Kate compania au găsit microfibră material(bumbac).Mereu vom înțelege nevoile clienților și de a face cele mai bune de fundal pânză.Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști.Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc.Putem în funcție de cererea fiecărui client sădesign unic fondul de produsDacă aveți nevoie de fundal personalizate vă rugăm să nu ezitați să ne contactați.Ne puteti contacta prin aliexpress pentru mesaj sau email.Vă rog să observați : Material : microfibra (postav,pânză de bumbac)1 .Fiecare bucată de fondul va avea un buzunar, de buzunar este gratuit,este ușor pentru a închide,poate advoid cute.2.Maximă fără sudură latime de 300cm;3.Veți primi doar fundalul fără stand.4.Toate fundalurile va fi trimis de pliat,pentru că material mai gros, fără riduri profunde problema.Dacă ai nevoie de alte dimensiuni,nu ezitați să contactați cu mine.1...

Cald Sfat : transport Gratuit este cel mai costeficiente exprima,dar asta un pic mai mult timp pentru transport,Dacă te superi,te rog atent alegere sau contactatine consulte expediate express...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

(Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine FOARTE IMPORTANT : lățimea și înălțimea de perete sunt la fel...

Observație : fondul suportul nu este inclPoliester Dacă fundalul este murdar,puteți săl arunci în mașina de spălat.Gros,durabil,luminoase de culoare,nici o cusătură.Poate fi folosit de mai multe ori,potrivite pentru Fotografi si Studiouri Foto...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Mehofoto context , fotografie profesionala de fundal producător Fabrica noastra este de peste 3000sqm, are mai mult de 50 profesionale fondul imprimante de diferite lățime...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Cald Sfat : transport Gratuit este cel mai costeficiente exprima,dar asta un pic mai mult timp pentru transport,Dacă te superi,te rog atent alegere sau contactatine consulte expediate express...

Despre brandul nostru KATE Suntem un profesionist de fotografie fundal producător Produsele noastre sunt vizate în principal la nounascuti,copii, nunti,sarbatori,zile de naștere și toate momentele memorabile din viata ta...

Scroll