Renovado
2 BUC Pentru HTC Desire 516 516w 516d 516t 520 530 320 Casca Difuzor Receptor Cască cască de Reparare Parte

2 BUC Pentru HTC Desire 516 516w 516d 516t 520 530 320 Casca Difuzor Receptor Cască cască de Reparare Parte

Disponibilitatea produsului: En el almacén.
RON 2.76


Descriere :
O-100% de înaltă calitate.
B - Înlocuiți defect,spart sau crapat Casca Difuzor.
C - este foarte recomandat că înlocuirea lucrările vor fi efectuate de un reparator profesionist sau cumpărătorul este bine recunoscut de Ansamblul de cunoștințe înainte de cumpărare.
D - DOAR Flex Cabel ,TELEFONUL NU este INCLUS.
E - Noi nu suntem responsabili pentru instrucțiuni de instalare.
F-produsul este testat înainte de expediere.
Pachetul Inclusiv :
Casca Difuzor / 2 BUC

Parametrii produsului

design:
Bar
Numărul De Model:
516 516w 516d 516t Desire 626S/320 626 D626w 626W 520 530
Compatibil Marca:
HTC
Nume De Brand:
DDONG(电子设备)

Bunurile din categorie

În stoc ! Pentru xiaomi redmi 4 A USB de Încărcare de încărcare de Andocare Conectați portul de Bord Piese de schimbCaracteristici : 100% De Brand Nou ...

QCC ÎN TAI WANAutentic slot pentru Card Sim Pentru Nokia Lumia 830 735 550 950 XL Cardul Sim Pentru Microsoft lumia 730 950 Sim cititor de card titular de piesePuncte De Vânzare : 1 culori pentru tine de a alegeArgentina Prieten Preaviz!!!Argentina cetățenii sunt limitate anual de cumpărături online în străinătate de până la 2 ori în fiecare an.Dacă valoarea de achiziție este de mai mult de 25 de dolari, taxa Vamală va fi de 50% din excesul .Prieten RSă Acorde O Atenție Vă Rog !!!Vă rugăm să completați în receptor numele complet în ordinea datorită noilor politica vamală rusă,altfel, probabil, nu va primi pachetul în cele din urmă . Noi nu suntem responsabili pentru nelivrare cauzate de faptul că clientul nu oferăsuficient de informații atunci când se face comanda.Furniza timp de RussionVești bune ,ZTO de aer Russion furniza timp de 3045daysVă sugerăm să alegeți Singapore Post , sau Hong Kong Post Air Mail .Timpul Normal în termen de 30 până la 40 de zile poate primi.Dacă este China Post Air Mail , în mod normal nevoie de 30 până la 60 de zile, sau chiar mai mult.Dacă nu ați primit produsul nostru în termen de 60 de zile, sper că vă puteți aștepta câteva zile mai mult,de asemenea, vom extinde primirea de timp, în 70 de zile, dacă nam primit,vom aranja pentru a trimite comanda, speranța de a obține înțelegere!Vă mulțumesc foarte mult!A n : 1)...

2 BUC / Lot Micro Usb Conector de Încărcare Port Pentru ASFone Pad ME371 K004 ME371 MG Taxa de Andocare Mufa Jack Plug Memento : 1 Informații despre prodde pe Internet, dar imaginea este reală, scopul nostru este același ca imaginea noastră, așa că vă rugăm să verificați imaginea de cumpărare, pentru că incorectă de cumpărare a reveni poștale comision este suportat de către cumpărător...

Memento : 1.informații despre prodprovine de la internet,dar pozele noastre sunt reale,vom livra comanda dumneavoastră același ca imaginea noastră,așa că vă rugăm să ne comparăm poze cu produsul dorit,în scopul de a evita trubble,Ca întoarcere costurile poștale pentru o cumpărare incorecte sunt pe cheltuiala cumpărătorului2.comanda va fi livrat în 27working zile3.Arrial timp : 1560 zile,depinde de posta servicii în țara dumneavoastră4.Pachetul a fost trimis de "China Post Obișnuit Pachet Mic Plus", care se pot urmări din China, așa că sper să aștepți cu răbdare

Nou, Original, Autentic USB de Încărcare de Bord & Microfon pentru Huawei honor 5 A telefon Mobil + Drop Shipping1 100% nou și de înaltă quanity produse .2, Toate elementele au fost testați înainte de navă .3...

2 BUC Încărcător Micro USB Port de Încărcare de Andocare Conector Soclu Pentru Samsung Galaxy S7 S5mini G930 G800 S7edge G935

Memento : 1 Informații despre prodprovine de la internet, dar pozele noastre sunt reale, ne va livra comanda dumneavoastră același ca imaginea noastră,așa că vă rugăm să ne comparăm poze cu produsul dorit...

Înlocuirea Accesorii Folosit Butonul Smart Key Flex Cablu Pentru Umi PlInch MTK Helio P10 Octa Core 1920x1080 Transport Gratuit

Bine ati venit la magazinul nostru.Echipa noastră de profesioniști vă va oferi cu produse și servicii de calitate Dacă nu puteți găsi ceea ce aveți nevoie în magazinul nostru,vă rugăm să căzut liber să ne contactați...

Original Nou card Dual sim card sd dop de acoperire pentru Sony Xperia Xa Ultra C6 F3211 F3215 F3212 F3216100% original, de calitate .Imaginile arată pe magazinul nostru sunt luate de Easygo bazat pe adevăratele produse...

Specificatii Prod: 1 Înlocuire pentru Telefonul Mobil Difuzor Părți : Cască sau difuzor 2.Un+ de Calitate ,de brand nou în stoc 3.Cel mai bun înlocuitor pentru rupt ,deteriorat ,neprelucrate vorbitor 4.Nu se poate auzi clar : cască de telefon trebuie să înlocuite...

Descriere : de Înaltă Calitate piese de schimb Repara vechi, rupte, crăpate, deteriorate parte Testat unul câte unul înainte de expediere, 100% de lucru bine, În stare perfectă de Mare cantitatea aflată în stoc și disponibile Continut Pachet : 2 x DifuzorPLĂȚI plățile sunt acceptate prin aliexpressl numai...

Memento : 1.informații despre prodprovine de la internet,dar pozele noastre sunt reale,vom livra comanda dumneavoastră același ca imaginea noastră,așa că vă rugăm să ne comparăm poze cu produsul dorit,în scopul de a evita trubble,Ca întoarcere costurile poștale pentru o cumpărare incorecte sunt pe cheltuiala cumpărătorului2.comanda va fi livrat în 27working zile3.Arrial timp : 1560 zile,depinde de posta servicii în țara dumneavoastră4.Pachetul a fost trimis de "China Post Obișnuit Pachet Mic Plus", care se pot urmări din China, așa că sper să aștepți cu răbdare

Călduros Bun Venit La Magazinul NostruReal Fotografii De ProdChiar În StocVânzător de Top la Accesorii TelefoaneServicii PostVânzare Bună[ Gen Notă : ]1.Timpul nostru de Lucru (Mesaj de răspuns de timp) este Beijing Ora 9 : 0020 : 00 De luni până sâmbătă.2.Toate piesele sunt originale de înlocuire materiale amd preasamblate.Fiecare element a fost verificată și în stare bună înainte de expediere și, de asemenea, economisind timp atunci când înlocuirea.3.Acest lucru nu este un lucru usor pentru cineva care nu are abilitati tehnice în Demontarea sau Montarea de telefoane,deci numai achiziționarea acestui articol, dacă știi cum săl instalați.4.Recomandăm o instalare profesională.Noi nu va fi responsabil pentru orice daune la telefon dacă nu aveți abilități tehnice în schimbarea de piese de schimb.5...

Produse Detalii : de Înaltă Calitate 100% OEM Original Autentic Brand Nou Difuzor Cablu Flex Fiecare proda fost testat și în stare bună înainte de a livra Recomandăm o instalare profesională, astfel încât doar cumpăra acest proddacă știți cum să înlocuiți rupt port usb conector dock cu unul nou...

USB de Încărcare Încărcător Port Conector Flex Cablu Panglică Pentru Le TV Le X620 2Caracteristici : Original de date USB port de încărcare cablu flex Utilizare înlocuire pentru a înlocui rupte inutil crack de transfer de date USB port cablu flex, face dvs...

Suntem dedicați pentru a oferiprofesionale și de înaltă calitate piese de telefon pentru tine.Detalii prod: 1 Testat înainte de expediere.2 Vine cu protecție pungă de plastic.3 Mari în stoc / sprijin engros.Despre transport : 1 Va livra comenzi în 3 zile lucrătoare metodele de transport ai alege(va avea întârzieri în sărbătorile mari în China).2 Dacă nu primiți coletul în 45 de zile, pls contactatine pentru a extinde protecția zile.3 Dacă nu ați primit coletul dupa 60 de zile ,Am promisiunea de a returna sau de a retrimite.(vă rugăm să nu se aplice litigiilor în 60 de zile ,acest lucru este nedorit, Africa / america de Sud / Rusia în termen de 90 de zile)4 Pls asigurațivă că receptorul informația este corectă înainte de a cumpăra...

10 BUC / Lot Micro Usb de Încărcare de Andocare Socket Port Jack Plug Pentru Sony Xperia M2 S50 H S50 T D2303 D2305 D2306 Conector de ÎncărcareMemento : 1 Informații despre prodde pe Internet, dar imaginea este reală, scopul nostru este același ca imaginea noastră, așa că vă rugăm să verificați imaginea de cumpărare, pentru că incorectă de cumpărare a reveni poștale comision este suportat de către cumpărător...

Descriere : O100% de înaltă calitate.B Înlocuiți defect,spart sau crapat Casca Difuzor.C este foarte recomandat că înlocuirea lucrările vor fi efectuate de un reparator profesionist sau cumpărătorul este bine recunoscut de Ansamblul de cunoștințe înainte de cumpărare...

Atenție : Acest lucru nu este un lucru usor pentru cineva care nu are abilitati tehnice cu Demontare sau Asamblare Telefoane mobile / telefoane mobile, astfel încât numai a achiziționa acest element, dacă știi cum săl instalați...

Bine ati venit la magazinul nostru.Echipa noastră de profesioniști vă va oferi cu produse și servicii de calitate Dacă nu puteți găsi ceea ce aveți nevoie în magazinul nostru,vă rugăm să căzut liber să ne contactați...

100% Nou Ogirianl Difuzor receptor receptor Pentru Asze nfone 2 / 4 / 4.5 / 5 / 6 / 5 lite toate de model se potrivesc piese de schimb difuzorulPrieten RSă Acorde O Atenție Vă Rog !!! Vă rugăm să completați în receptor numele complet în ordinea datorită noilor politica vamală rusă,altfel, probabil, nu va primi pachetul în cele din urmă . Noi nu suntem responsabili pentru nelivrare cauzate de faptul că clientul nu oferăsuficient de informații atunci când se face comanda.Furniza timp de RussionVă sugerăm să alegeți Singapore Post , sau Hong Kong Post Air Mail .Timpul Normal în termen de 30 până la 40 de zile poate primi.Dacă este China Post Air Mail , în mod normal nevoie de 30 până la 60 de zile, sau chiar mai mult.Dacă nu ați primit produsul nostru în termen de 60 de zile, sper că vă puteți aștepta câteva zile mai mult,de asemenea, vom extinde primirea de timp, în 70 de zile, dacă nam primit,vom aranja pentru a trimite comanda, speranța de a obține înțelegere!Vă mulțumesc foarte mult!UTILIZARE Pentru : AsFonepad 7 Comprimat PENTRU : AsZenfone 4 PENTRU : AsZenfone 4.5 PENTRU : Aszenfone 5 (A500 CG A501 CG) PENTRU : ASZenfone 5 lite (A502 CG) PENTRU : ASzenfone 6 (A600 CG A601 CG) PENTRU : ASZENFONE 2 LASERPENTRU : ASZENFONE 2Compania noastra a fost infiintata in anul 2000, ecommerce are 14 ani de experiență,filosofia de afaceri : serios, atent serviciu, propria fabrică și r&d echipa.Bine ati venit orice client de cooperare, indiferent cât de mare este compania ta, noi suntem toți ca să vă servească.Așteaptă cu nerăbdare să o comună de dezvoltare și progres cu fiecare alte.1.vom accepta : Visacard...

Y541U02 Comutator on / off Volum Panglică Pentru ZTE Y5 Y5c Y541 Butonul de Alimentare Cablu Flex Piese de schimb Cu Numărul de UrmărireCaietul de sarcini : Nume prodpower flex cablu Pentru Modelul huawei y5 y5c y541 y541u02 Culoare Principalul Material Greutate 10g Pachetul de Conținut 1 Pc power flex cablulDescriere : Timp de livrare : timp de Plumb este de aproximativ 2 zile lucrătoare; Mai Multe Detalii Fotografie Arată

Reparare Piese de Port de Încărcare Micro Cablu Flex Pentru Samsung Galaxy Tab S S2 8.0 8.4 T715 Conector Dock Port USB de Încărcare Cablu FlexDescriere : *100% de brand nou și de înaltă calitate *Fabricat din material de înaltă calitate *design Compact și ușor...

Încărcare Cablu Flex Pentru ASZenfone 5 USB Dock Încărcător Conector de Date Bord Înlocuire Gratuit Numărul de UrmărireCaracteristici : Original de date USB port de încărcare cablu flex de înlocuire pentru ASZenfone 5 Utilizați pentru a înlocui rupte inutil crack de transfer de date USB port cablu flex, face dvs...

U20 Portul de Încărcare For Meizu U20 Micro USB Conector Încărcător Cablu Flex Înlocuirea Cu MicrofonCaietul de sarcini : 1, Model : For Meizu u202, Culoare : 3, Pachetul de Conținut : 1 buc incarcator flex4, de Transport maritim de timp : Bunurile vor fi livrate în 2 zile lucrătoare Mai Multe Detalii Fotografie Arată

Scroll