Renovado
Fanzhuan Transport Gratuit Noua moda casual sex masculin barbati negru subțire cu mâneci lungi 2015 cusut cămașa 512061 planta model in stoc

Fanzhuan Transport Gratuit Noua moda casual sex masculin barbati negru subțire cu mâneci lungi 2015 cusut cămașa 512061 planta model in stoc

Disponibilitatea produsului: En el almacén.
RON 216.00
RON 239.96

Această listă este doar pentru camasa,pantalonii nu sunt incluse.
Daca vrei pantaloni asortați, link-ul aici :
Dacă aveți întrebări cu privire la dimensiunea, vă rugăm să nu ezitați să ne trimiteți un mesaj,pls spune-ne inaltime,greutate,să ne pentru a verifica cele mai bune se potrivi dimensiunea pentru tine,multumesc. Metoda De Plata
Vom accepta doar alipay. Transport
Suntem de transport Gratuit prin e Packet China(pentru NOI ,rusă și Ucraina cumpărători) și aliexpress standard de transport (pentru alte țări cumpărători) .
De obicei, coletul poate 20-60 de Afaceri de zi (nu inclusiv de vacanță)pentru a ajunge de aliexpress standard de transport maritim. În cazuri rare, poate dura mai mult din cauza întârzierii în clearance-ul personalizat sau în timpul sărbătorilor.
Am expediat de luni până vineri, cu excepția sărbătorilor legale. Vă rugăm să ne trimiteți un e-mail ÎNAINTE de a vă plăti dacă doriți să schimbați adresa de livrare.
Dacă doriți, alte metode de transport sunt disponibile pentru o taxă suplimentară,cum ar fi DHL,UPS,TNT,EMS,Fed Ex IE.Este nevoie de 5-10 zile sau mai mult pentru a dvs. de acolo.
Timpul de expediere în timpul Sezonului de Vacanta (Craciun, Anul Nou Chinezesc etc) ar putea fi mai mult decât de obicei timp. Cumpărători ruși pls notă :
1.Rusia, ca urmare a Politicii,cumpărătorul nevoie de numele complet pentru a semna pachetul,deci pls completați numele dvs. complet și adresa detaliu în engleză.
2. Aliexpress standard de transport maritim ȘI de e Packet permite doar greutatea pachetului este mai mică de 2,0 kg.
Dacă o greutate de 2.0 kg,vom tare de ele pentru mai multe pachete. Multumesc. Revine Pe Termen
În cazul în care ați primit un produs defect sau un element greșit,pls contactati-ne acum,vom încerca cele mai bune pentru a rezolva aceasta,oferta de restituire sau de schimb.
Noi nu permit rambursări sau schimburi din cauza de modificare a mintii.
Satisfactia dumneavoastra este important pentru noi și apreciem afacerea ta. Feedback-ul
Client multumit este foarte important pentru noi,Dacă sunteți mulțumit cu articolele comandate,vă rugăm să lăsați feedback-ul.Dacă u nu sunt mulțumiți cu elemente u comandate,vă rugăm să ne contactați înainte de a părăsi feedback-ul negativ.Putem lucra împreună pentru a rezolva orice diferend. FAQ
1 )cumpărător : Salut,vânzător,ne puteți ajuta să alegeți dimensiunea potrivită? Ce marime ar trebui sa iau?
Vânzător : desigur,prietenul,puteți alege dimensiunea în funcție de mărimea noastră masă,dar există o abatere de 1-5 cm, ca motiv de stabilire a vă relaxa.sau poți să-mi spui înălțimea și greutatea dumneavoastră și vă vom ajuta.
2)cumpărător : Salut,vânzător,nu am primit pachetul meu,ce se întâmplă?de ce nu pot urmări numărul de urmărire?Este invalid?
Vânzător : Bună ziua,prietenul meu,pachetul a fost de transport maritim pentru țara dumneavoastră,dar informațiile de urmărire actualizare este lent. vă rugăm să așteptați câteva zile mai mult,multumesc.
4) Cumpărător : Salut,vânzător,primesc haine,din păcate, e prea mic pentru mine.Dimensiunea mesei nu este exactă.
Vânzător : bună ziua,prietenul meu,că toți măsură sunt făcute în timp ce de stabilire relaxați-vă de mână.deci, există o abatere de 1-5 cm.

Parametrii produsului

Dimensiune:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Tip De Element:
Tricouri
Gen:
Bărbați
Lungime maneca(cm):
Plin
Tricouri De Tip:
Tricouri Casual
Nume De Brand:
FANZHUAN
Guler:
Guler de Turn-down
Numărul De Model:
Regulat
Tesatura Tip:
Postav
Material:
Bumbac,Poliester
Tip De Închidere:
Singur Pieptul
Model Tip:
Print
Maneca Stil:
Regulat
Numele:
FANZHUAN
Stil:
Moda

Bunurile din categorie

2018 Masculin stil Casual tricouri Nouveniți Oblic Graffiti 3 D de imprimare model Fit Maneca scurta Beach camasa barbati UE / SUA dimensiune Topuri

Este Vorba de brandul NOSTRU și tagul,dacă doriți ,putem vinde doar brandul nostru ATENȚIE : vă Rugăm să verificați cu atenție graficul de măsurare...

Descriere : 1.Material : 94.3%Poliester 5.7%Spandex 2.Ușoară Mână spală(se Spală cu apă rece) / nu înălbitor / Scăzut de fier, dacă este necesar 3.Densitate mare de Emulare Tesatura de Matase / Soft decent Regular Slim Fit / Luminoase de Culoare Pură / Flash butonul de Cristal / Răspândirea Guler 4.Primavara Toamna Iarna / Unisex / Petrecere / Show / Cadouri / Etapă / Potrivit pentru o varietate de ocazii / Perfect pentru Ocazii, cum ar fi Balul de absolvire,în Ajunul Crăciunului,Scoala de Dansuri, de Absolvire, spectacole de Cor,Trupa Muzicala Spectacole,Comuniune, Nunti, Bar Mitzvah și Quinceanera 5.Asiatice Dimensiune : Slim Fit Tip : Îngust umăr și talie, mai mult se potrivesc subțire în comparație cu normală tricouri.Potrivit Mulțimii : tineri și de vârstă mijlocie dimensiune medie, sau figură subțire, fără burtă de bere / , atunci Când plasați comanda, vă rugăm să verificați dimensiunea diagramă pentru a se potrivi mai bine 6.Culoare Disclaimer : din Cauza setări monitor, monitor pixel definiții, nu putem garanta că culoarea veți vedea pe ecran ca o culoare exact al produsului...

Material : Raionul De MătaseDimensiune : S M L XL XXL XXXL5 Culori pentru alegerea ta (poate o ușoară diferență de culoare în funcție de setările monitorului)100% De Brand NouCu ridicata și cu AmănuntulNoi de Vară Tradițional de Bărbați Chinez Kung fu Tricou Top Marimea S M L XL XXL XXXLDimensiunea diagramă pentru cmDimensiunea Diagramă Înălțimea Pieptului Marime : S 38" 5'9" 5'11" Dimensiune : M 40" Dimensiune : L 42" Dimensiune : XL 44"5'11" 6' Marimea : XXL 48" Dimensiune : XXXL 50"Dimensiunea diagramă pentru centimetru (cm)Dimensiunea Diagramă Înălțimea Pieptului Marime : S 96cm 168 cm178 cm Marime : M 101cm Dimensiuni : L 106cm Dimensiune : XL 112cm178 cm183 cm Marime : XXL 121cm Mărime : XXXL 127cm**************************Toate item(s) va marca drept "CADOU" cu mai mică valoarea produsului...

Notă : vindem DIMENSIUNEA ASIA Vă rugăm să alegeți dimensiunea în funcție de mărimea noastră formă Mână de măsurare va fi diferența de aproximativ 13 cm(1 inch=2,54 cm) .Dacă nu't știu dimensiune, vă rugăm să lăsați un mesaj cu greutatea(KG / LB) și înălțimea(CM / IN).Vom fericiți pentru a oferi sfaturi dimensiune.Fericit pentru cumpărături aici!Dimensiunea diagramă : '

AFS JEEP de Brand Armată Militar Camasa Barbati 2018 Vara 100% Bumbac Carouri Maneca Scurta Tricouri pentru Bărbați PlDimensiune 4 XL 5 XL Camisa masculina.............................................Despre dimensiunea1...

Caracteristici : l 100% de brand noul Materiale : bumbacam Ocazia : modal Culori disponibile : 16 Culoriam Toate dimensiune este dimensiunea asia,nu statele Unite ale americii / dimensiunea Europeană,de dimensiuni standard,astfel încât vă rugăm să cumpere mai mare 12size atunci când plasați comandal Dimensiune : sunt patru dimensiuni (M,L,XL,XXL,XXXL,4 XL) disponibile pentru următoarele listare.compara dimensiunea detaliu cu a ta.vă rugăm să permiteți12cm diferă datorită măsurare manual,multumescam 1cm=0.3937 inchDimensiune(CM)UmărBustulLungimeManecaAsiaticeNOIMXS42966862AmS431007063XLM441047164 XXL L 45 108 73 65 XXXL XL 46 112 84 66

Stimati Clienti : Bine ati venit la magazinul nostru vă Doresc o plăcută la cumpărături timp ! ! ! Înainte de a plasa o comandă, trebuie să verificați următoarele sfaturi de cumpărături,astfel încât veți avea un succes experiență de cumpărături : Dimensiune : Aceasta este dimensiunea Chinez , vă rugăm să verificați cu atenție dimensiunea diagramă, selectați dimensiunea corespunzătoare, sau de a consulta nostru1...

Dimensiune / Inaltime(CM) / Greutate(KG) : S 165 CM 5060M 170 CM 6065AM 175 CM 7075XL 180 CM 7580XXL 185 CM 8590Citește dimensiunea de mai jos, apoi alegeți dimensiunea corectă (13 CM de eroare)

Mens strada urban design,renașterea 40 50 îmbrăcăminte,mic pldimensiuni,vechi de școală tricouri pentru om rock n roll party tricou men's ocazie speciala purta hip hop cămașă mâneci scurte indie rock camisas hombre metal punk urban cowboy western stil vintage inspirat de moda de sex masculin,camisas masculina hemden contras culori bărbați cămașă.mai multe culori disponibile pentru engros.1.Material : bumbac.2.Culoare : culori de contrast, negru / alb3.Lungime : 7278 cm.4.Marimi : SXL.5.Dropship : gratuit picătură de transport maritim.6.Engros și personalizate etichete : disponibile.Dimensiunea diagramă,în centimetri,

Metoda de plataAtunci când adăugați elementul in cosul dvs.,puteți checkout și merge mai departe cu plată.Termeni de transport maritim EMS express service / China Pos / Hongkong Post și în regim de urgență serviciul express inclusiv DHL / UPS / FEDEX / TNT.Metoda De Transport MaritimCu serviciul EMS(EMS transport Gratuit)este nevoie de aproximativ 58 zile lucratoare pentru a navei în principalele țări ca SUA, Europa de Vest,Australia fiul,cu toate acestea,timpul de livrare nu este garantată, deoarece timpul de tranzit este extrem de depins și prevăzută de Servicii Poștale(cu excepția weekend și de sărbători)Dacă aveți mai multe întrebări sau cerințe pe de transport maritim,pls nu ezitați să contactați echipa noastră de servicii clienți.Termeni & CondițiiCu toate acestea,pentru a evita eventualele omisiuni,vă solicităm în mod respectuos de asistență în a ne ajuta pentru a face acest lucru o tranzacție reciproc satisfăcătoare de BINE revizuirea element descriere și fotografii,și de a pune toate întrebările ÎNAINTE DE LICITARE.Garantie : 7zile banii înapoi / 2 săptămâni schimb / 1 an service reparatiiProdreturnat nu trebuie să includă numele dvs.,adresa,prodîn timpul zilei de telefon,cum ai plătit,și dacă vi se solicită o restituire sau de schimb.Dupa ce a revenit articol,va vom returna clientului la prețul elementului(excluzând costurile de transport încoace și încolo)ContactatiNeDacă sunteți interesat de lucru cu Draco Tek,nu ezitati sa ne contactati pentru produse,negociere de preț,de livrare,declarații vamale sau a altor nevoie de ajutor..neam angajat la 100% satisfacție a clienților.Satisfactia clientului este foarte importantă și feedbackul nostru de rating reflectă această satifaction.Vă rugăm să ne dea posibilitatea de a rezolva orice problemă sa întâmplat.vom înțelege preocupările și frustrările sar putea obține,și va încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva problemele.Ne pasă de clienții noștri evaluate,și întotdeauna va încerca să vă ajute

Stimati Clienti : bine ati venit la magazinul nostru vă Doresc o plăcută la cumpărături timp ! ! ! Înainte de a plasa o comandă, trebuie să verificați următoarele sfaturi de cumpărături, astfel încât veți avea un succes experienta de shopping : 1...

Stimati Clienti : bine ati venit la magazinul nostru vă Doresc o plăcută la cumpărături timp ! ! ! Înainte de a plasa o comandă, trebuie să verificați următoarele sfaturi de cumpărături, astfel încât veți avea un succes experienta de shopping : 1...

Buna ziua! Bine ati venit la magazinul nostru!Calitatea este pe primul loc cu cele mai bune servicii clienții noștri sunt prietenii noștri.Design de moda,100% Brand Nou,de înaltă calitate! Material : amestec BumbacMarimea : M L XL 2 XL 3 XL Acolo este de 23% diferență în conformitate cu manualul de măsurare.vă rugăm să verificați cu atenție graficul de măsurare înainte de a cumpăra produsul.1 inch = 2.54 cmVă rugăm să rețineți că o ușoară diferență de culoare ar trebui să fie acceptabil din cauza luminii și a ecranului.Există builtin BB Scârțâie în interiorul mâner parte de jucărie,face zgomot atunci când apăsațil!Ceea Ce Veți Obține : 1 x Cămașă de ModaPrevizualizare : Taxe de Import, impozite și taxe nu sunt incluse în prețul sau taxele de transport...

produse Calde Dimensiune MasaMăsurare În CM Dimensiune Umăr Piept, Lungime Maneca S 41 92 71 61 M 42 96 72 62 L 43 100 73 63 XL 44 104 74 64 XXL 45 108 75 65 XXXL 46 112 76 66Măsurarea În Inch Dimensiune Umăr Piept, Lungime Maneca S 16.1 36.2 28.0 24.0 M 16.5 37.8 28.3 24.4 L 16.9 39.4 28.7 24.8 XL 17.3 40.9 29.1 25.2 XXL 17.7 42.5 29.5 25.6 XXXL 18.1 44.1 29.9 26.0 Fotografii Listă Dupăservicii postvânzareMetoda de plataAtunci când adăugați elementul in cosul dvs.,puteți checkout și merge mai departe cu plată.Termeni de transport maritim EMS express service / China Pos / Hongkong Post și în regim de urgență serviciul express inclusiv DHL / UPS / FEDEX / TNT.Metoda de transport maritim Cu serviciul EMS(EMS transport Gratuit)este nevoie de aproximativ 58 zile lucratoare pentru a navei în principalele țări ca SUA, Europa de Vest,Australia fiul,cu toate acestea,timpul de livrare nu este garantată, deoarece timpul de tranzit este extrem de depins și prevăzută de Servicii Poștale(cu excepția weekend și de sărbători) Dacă aveți mai multe întrebări sau cerințe pe de transport maritim,pls nu ezitați să contactați echipa noastră de servicii clienți.Termeni & Condiții cu toate Acestea,pentru a evita eventualele omisiuni,vă solicităm în mod respectuos de asistență în a ne ajuta pentru a face acest lucru o tranzacție reciproc satisfăcătoare de BINE revizuirea element descriere și fotografii,și de a pune toate întrebările ÎNAINTE DE LICITARE...

Bine ati venit la magazinul nostru!Vă rugăm să permiteți13cm erorilor datorate manual de măsurători Acest lucru este doar pentru referință.Măsura hainele pe care le purta de obicei Nu măsura corpul tau pentru a alege dimensiunea.Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați dacă aveți orice întrebări...

Cumpărătorii trebuie săcitit : Politici preferențiale : 1 Vă rugăm să lăsați 5 stele feedbackul, Screenshot la noi,Urmatoarea comanda,va vom oferi o reducere de 5% reducere!2...

Bine ati venit la magazinul nostru vă Doresc o plăcută la cumpărături timp ! ! ! Înainte de a plasa o comandă, trebuie să verificați următoarele sfaturi de cumpărături,astfel încât veți avea un succes experienta de shopping : 1...

De sex masculin tricouri Casual Nou 2018 vara brand de moda peisaj 3 D de imprimare Fit Maneca scurta Beach rochie camasa barbati UE / SUA dimensiune Topuri

Stimati Clienti : Bine ati venit la magazinul nostruVă doresc o plăcută la cumpărături timp.Înainte de a plasa o comandă, trebuie să verificați următoarele sfaturi de cumpărături, astfel încât veți avea un succes experiență de cumpărături.Note : 1...

Memento prietenos : 1 Comanda size (dimensiunea Asia), de obicei este de 1~2 dimensiuni mai mici decât în Europa / SUA dimensiunea, vă sugerăm să alegeți 2 dimensiune mai mare decât de obicei.2...

DESPRE DIMENSIUNEA : 1.Asiatice dimensiuni sunt de la 1 la 2 dimensiuni mai mici decât persoanele Europene și Americane.2 Dacă vă simțiți greu pentru a alege dimensiunea ,vă puteți simți liber să mă contactați,vă vom oferi unele sugestii,dar pentru tine este doar de referință.DIFERENȚA DE CULOARE : După cum știm cu toții ,pe calculatoare diferite culori de afișare diferit,culoarea de elementul real poate varia ușor de la următoarele imagini.Acceptam Alipay aici.Toate cardurile de credit majore sunt accetped prin sigure procesor ESCROW.1.Oferim transport Gratuit prin China post air mail sub cea mai frecventă afecțiune...

Dimensiune / Inaltime(CM) / Greutate(KG) : S 165 CM 5060kgM 170 CM 6065kgAm 175 CM 7075 kgXL 180 CM 7580kgXXL 185 CM 8595 kgCitește dimensiunea Asia de mai jos, apoi alegeți dimensiunea corectă (eroare de 13 CM)1cm=de 0,394 inch,1 inch=2.54 cm

Asia Dimensiune Rusia Dimensiunea SUA / UE Dimensiune Umăr Bust Maneca Înălțime, Greutate, cm, inch, cm, inch, cm, inch cm kg M 4142 XXS 40 15.75 92 36.22 59 23.23 160165 5055 L 4244 XS 42 16.54 96 37.80 60 23.62 165170 6065 XL 4445 S 44 17.32 100 39.37 61 24.02 170175 6575 XXL 4547 M 46 18.11 104 40.94 62 24.41 175180 7585

Noi suntem Europa / SUA dimensiune,Dacă nu știți cum de a alege dimensiunea, pls contast noiVom trimite comanda cu 7 zile lucrătoare de la Aliexpress sistem se face verificarea de plată ( cu Excepția sărbătorilor)Taxe de Import, impozite și taxe nu sunt incluse în prețul sau costul de transport maritim...

Scroll