Renovado
Papion Munca tricou 2017 Designer de Moda de sex Masculin Tricou Slim Fit Alb Negru Party Club de Performanță Etapă de Îmbrăcăminte Mens Dress Shirt

Papion Munca tricou 2017 Designer de Moda de sex Masculin Tricou Slim Fit Alb Negru Party Club de Performanță Etapă de Îmbrăcăminte Mens Dress Shirt

Disponibilitatea produsului: En el almacén.
RON 106.00
RON 118.28

Papion Munca tricou 2017 Designer de Moda de sex Masculin Tricou Slim Fit Alb Negru Party Club de Performanță Etapă de Îmbrăcăminte Mens Dress Shirt
Elementul este Dimensiunea Asia,2-3 dimensiuni mai mici decât Euro/NOI. Pls verifica dimensiunea diagramă cu atenție
Sfaturi pentru a alege dimensiunea :
Pls folosi similare pânză de-a ta de a compara cu dimensiunea diagramă.
1. Pls permite 1-3cm de toleranță din cauza manual de măsură. 2. Culoarea poate varia usor de imagine din cauza diferitelor ecran de computer și de lumină afectează.
3.Dacă nu sunteți sigur cu privire la dimensiunea, Pls sa ne spui greutate,inaltime, Bust,Talie info etc, Ne poate ajuta să alegeți dimensiunea corectă.

Parametrii produsului

Dimensiune:
Korean S, Korean M, Korean L, Korean XL, Korean XXL, Korean XXXL, Korean 4XL, Korean 5XL
Nume De Brand:
NSTOPOS
Material:
Spandex,Fibre De Poliester
Lungime maneca(cm):
Plin
Tricouri De Tip:
Tricouri Casual
Guler:
Guler de Turn-down
Tesatura Tip:
Postav
Numărul De Model:
0340 workshirt
Maneca Stil:
Regulat
Model Tip:
Print
Tip De Închidere:
Singur Pieptul
Stil:
Cămașă
Tip De Element:
Tricouri
Gen:
Bărbați
Dimensiune:
S-5XL
culoare:
Negru .Alb
camisa masculina:
camisa sociale masculina
camisa masculina slim fit:
camisas masculinas
camisas masculina manga longa:
mens dress shirt
camisas masculinas:
camisa slim fit
Mens tricou fancy:
Plecați camasa barbati

Bunurile din categorie

2018 Noi de vara barbati maneca trei sferturi cu dungi lenjerie de pat din bumbac tricou brand casual, camasi barbati stand guler camasa barbati camisa

Mens strada urban design,renașterea 40 50 îmbrăcăminte,mic pldimensiuni,vechi de școală tricouri pentru om rock n roll party tricou men's ocazie speciala purta hip hop cămașă mâneci scurte indie rock camisas hombre metal punk urban cowboy western stil vintage inspirat de moda de sex masculin,camisas masculina hemden contras culori bărbați cămașă.mai multe culori disponibile pentru engros.1.Material : bumbac.2.Culoare : culori de contrast, negru / alb3.Lungime : 7278 cm.4.Marimi : SXL.5.Dropship : gratuit picătură de transport maritim.6.Engros și personalizate etichete : disponibile.Dimensiunea diagramă,în centimetri,

Caracteristici : l 100% de brand noul Materiale : bumbacam Ocazia : modal Culori disponibile : 16 Culoriam Toate dimensiune este dimensiunea asia,nu statele Unite ale americii / dimensiunea Europeană,de dimensiuni standard,astfel încât vă rugăm să cumpere mai mare 12size atunci când plasați comandal Dimensiune : sunt patru dimensiuni (M,L,XL,XXL,XXXL,4 XL) disponibile pentru următoarele listare.compara dimensiunea detaliu cu a ta.vă rugăm să permiteți12cm diferă datorită măsurare manual,multumescam 1cm=0.3937 inchDimensiune(CM)UmărBustulLungimeManecaAsiaticeNOIMXS42966862AmS431007063XLM441047164 XXL L 45 108 73 65 XXXL XL 46 112 84 66

Stimati Clienti : bine ati venit la magazinul nostru vă Doresc o plăcută la cumpărături timp ! ! ! Înainte de a plasa o comandă, trebuie să verificați următoarele sfaturi de cumpărături, astfel încât veți avea un succes experienta de shopping : 1...

Descriere : 1.Material : 94.3%Poliester 5.7%Spandex 2.Ușoară Mână spală(se Spală cu apă rece) / nu înălbitor / Scăzut de fier, dacă este necesar 3.Densitate mare de Emulare Tesatura de Matase / Soft decent Regular Slim Fit / Luminoase de Culoare Pură / Flash butonul de Cristal / Răspândirea Guler 4.Primavara Toamna Iarna / Unisex / Petrecere / Show / Cadouri / Etapă / Potrivit pentru o varietate de ocazii / Perfect pentru Ocazii, cum ar fi Balul de absolvire,în Ajunul Crăciunului,Scoala de Dansuri, de Absolvire, spectacole de Cor,Trupa Muzicala Spectacole,Comuniune, Nunti, Bar Mitzvah și Quinceanera 5.Asiatice Dimensiune : Slim Fit Tip : Îngust umăr și talie, mai mult se potrivesc subțire în comparație cu normală tricouri.Potrivit Mulțimii : tineri și de vârstă mijlocie dimensiune medie, sau figură subțire, fără burtă de bere / , atunci Când plasați comanda, vă rugăm să verificați dimensiunea diagramă pentru a se potrivi mai bine 6.Culoare Disclaimer : din Cauza setări monitor, monitor pixel definiții, nu putem garanta că culoarea veți vedea pe ecran ca o culoare exact al produsului...

Noi Modele de Noutate Imprimare Tatuaj de sex Masculin Brand de Top de Bumbac Rockabilly Hiphop Epocă 40 de ani de Club din america de PlDimensiune Tricouri XXLVest rock and roll tricouri,men's bowling tricouri,retro inspirat mens 1950's 1960's shirt,elegant noutate,clasic retr design, revial culturii rock,kustom,mens hip hop îmbrăcăminte,scurt hip hop scena rock punk.Bumbac stil nou brand de top tricou cu embroidery66 rockabilly hiphop tricou vintage pentru partid cina tricouri 40 de ani american de îmbrăcăminte1.Material : bumbac.2.Culoare : Vă rugăm să rețineți! Deoarece materialul este tăiat la întâmplare,astfel încât panoul de modele si poze va fi ceva diferit.General model craniu de mai jos : 3.Lungime : 7278 cm.4.Mărimi : LXXL.5.În stoc : DA.6.Picătură de transport maritim : Gratuit.7.EnGros Și Personaliza : Disponibil...

Dimensiune ( cm)LungimePiept(bust)TalieUmărLungime ManecaManșetăBrațul gauraTivM721064342Am741104543XL781204844Notă : 1.Tigla dimensiuni sunt măsurate prin muncă manuală Din cauza lenjerie de bumbac și țesături caracteristicile și măsurat în diferite moduri, nu va fi un 23cm de eroare.2.Din cauza de culoare inchisa lenjerie de bumbac și țesături de caracteristici, de culoare va pluti de mai multe ori, atunci când te speli...

Descriere : 1 Material : 35% Bumbac, 65% Lenjerie 2 Asiatice dimensiune, vă rugăm să alegeți în funcție de dimensiunea diagramă, sau ai putea verifica cu noi, atunci când plasați comanda3...

detalii produsMaterial : 97% Bumbac Si 3% SpandexLista de ambalare : 1* Camasa si o prezenta placuta (quanty este limitat)Sfaturi : Îmbrăcăminte de Îngrijire : se Spală culori închise separat.Pls notă : Datorită diferenței între diferite monitoare, imaginea nu poate reflecta culoarea reală a elementului...

Bine ati venit la magazinul nostru!Vă rugăm să permiteți13cm erorilor datorate manual de măsurători Acest lucru este doar pentru referință.Măsura hainele pe care le purta de obicei...

Această listă este doar pentru camasa,pantalonii nu sunt incluse.Daca vrei pantaloni asortați, linkul aici : Dacă aveți întrebări cu privire la dimensiunea, vă rugăm să nu ezitați să ne trimiteți un mesaj,pls spunene inaltime,greutate,să ne pentru a verifica cele mai bune se potrivi dimensiunea pentru tine,multumesc...

Metoda de plataAtunci când adăugați elementul in cosul dvs.,puteți checkout și merge mai departe cu plată.Termeni de transport maritim EMS express service / China Pos / Hongkong Post și în regim de urgență serviciul express inclusiv DHL / UPS / FEDEX / TNT.Metoda De Transport MaritimCu serviciul EMS(EMS transport Gratuit)este nevoie de aproximativ 58 zile lucratoare pentru a navei în principalele țări ca SUA, Europa de Vest,Australia fiul,cu toate acestea,timpul de livrare nu este garantată, deoarece timpul de tranzit este extrem de depins și prevăzută de Servicii Poștale(cu excepția weekend și de sărbători)Dacă aveți mai multe întrebări sau cerințe pe de transport maritim,pls nu ezitați să contactați echipa noastră de servicii clienți.Termeni & CondițiiCu toate acestea,pentru a evita eventualele omisiuni,vă solicităm în mod respectuos de asistență în a ne ajuta pentru a face acest lucru o tranzacție reciproc satisfăcătoare de BINE revizuirea element descriere și fotografii,și de a pune toate întrebările ÎNAINTE DE LICITARE.Garantie : 7zile banii înapoi / 2 săptămâni schimb / 1 an service reparatiiProdreturnat nu trebuie să includă numele dvs.,adresa,prodîn timpul zilei de telefon,cum ai plătit,și dacă vi se solicită o restituire sau de schimb.Dupa ce a revenit articol,va vom returna clientului la prețul elementului(excluzând costurile de transport încoace și încolo)ContactatiNeDacă sunteți interesat de lucru cu Draco Tek,nu ezitati sa ne contactati pentru produse,negociere de preț,de livrare,declarații vamale sau a altor nevoie de ajutor..neam angajat la 100% satisfacție a clienților.Satisfactia clientului este foarte importantă și feedbackul nostru de rating reflectă această satifaction.Vă rugăm să ne dea posibilitatea de a rezolva orice problemă sa întâmplat.vom înțelege preocupările și frustrările sar putea obține,și va încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva problemele.Ne pasă de clienții noștri evaluate,și întotdeauna va încerca să vă ajute

Sfaturi1 Dacă nu știți ce dimensiune pentru a alege,vă Rugăm să lăsați greutate(KG / KG) și înălțime(CM / IN).Va vom recomanda cele mai potrivite dimensiuni pentru tine.2...

Bine Ati Venit La Magazinul MeuDe Înaltă Calitate Coreea Camasa Barbati Moda 2018 Nouă Primăvară Maneca LungaCamuflaj Imprimare Barbati Casual, Camasi Slim Fit Rochie De Petrecere Tricoupachetul incl: tricouri 1xmendacă nu sunteți sigur de dimensiunea,te rog spunemi ce inaltime si ce greutate

DESPRE DIMENSIUNEA : 1.Asiatice dimensiuni sunt de la 1 la 2 dimensiuni mai mici decât persoanele Europene și Americane.2 Dacă vă simțiți greu pentru a alege dimensiunea ,vă puteți simți liber să mă contactați,vă vom oferi unele sugestii,dar pentru tine este doar de referință.DIFERENȚA DE CULOARE : După cum știm cu toții ,pe calculatoare diferite culori de afișare diferit,culoarea de elementul real poate varia ușor de la următoarele imagini.Acceptam Alipay aici.Toate cardurile de credit majore sunt accetped prin sigure procesor ESCROW.1.Oferim transport Gratuit prin China post air mail sub cea mai frecventă afecțiune...

cele Mai Populare Dimensiune MasaMăsurare În CM Dimensiune Umăr Piept Talie Șolduri Corp Lungime Maneca Pant M Lungime 44 98 6972 În 96 61 21 91 L 45 102 7275 100 62 22 92 XL 46 106 7881 104 63 23 93 XXL 47 110 8487 108 64 24 94Măsurarea În Inch Dimensiune Umăr Piept Talie Șolduri Corp Lungime Maneca Pantaloni Lungime M 17.3 38.6 27.2 28.3 37.8 24.0 8.3 35.8 AM 17.7 40.2 28.3 29.5 39.4 24.4 8.7 36.2 XL 18.1 41.7 30.7 31.9 40.9 24.8 9.1 36.6 XXL 18.5 43.3 33.1 34.3 42.5 25.2 9.4 37.0 Fotografii Listă cele Mai PopulareMetoda de plataAtunci când adăugați elementul in cosul dvs.,puteți checkout și merge mai departe cu plată.Termeni de transport maritim EMS express service / China Pos / Hongkong Post și în regim de urgență serviciul express inclusiv DHL / UPS / FEDEX / TNT.Metoda de transport maritim Cu serviciul EMS(EMS transport Gratuit)este nevoie de aproximativ 58 zile lucratoare pentru a navei în principalele țări ca SUA, Europa de Vest,Australia fiul,cu toate acestea,timpul de livrare nu este garantată, deoarece timpul de tranzit este extrem de depins și prevăzută de Servicii Poștale(cu excepția weekend și de sărbători) Dacă aveți mai multe întrebări sau cerințe pe de transport maritim,pls nu ezitați să contactați echipa noastră de servicii clienți.Termeni & Condiții cu toate Acestea,pentru a evita eventualele omisiuni,vă solicităm în mod respectuos de asistență în a ne ajuta pentru a face acest lucru o tranzacție reciproc satisfăcătoare de BINE revizuirea element descriere și fotografii,și de a pune toate întrebările ÎNAINTE DE LICITARE...

Dimensiune Umăr Bust Maneca Lunga XS 39 86 58 40 88 59 M 41 92 61 L 42 96 63 XL 43 100 65 2 XL 44 104 67 (CM)Dragul meu prieten : Există diferențe între țări, deoarece dimensiunile de îmbrăcăminte , te rog spunemi înălțime : ? cm, greutate : ? cm, umeri : ? cm, piept : ? cm, am alege produsul potrivit pentru tine...

LZJN Camasa cu Maneca Lunga Barbati Kimono Cardigan Casual Lenjerie de pat din Bumbac Îmbrăcăminte Chineză Hanfu Contrast Bluza de Culoare Trenci MF57DescrieriInformații ArticolModel NR.MF57MaterialUn singur strat de Lenjerie de pat din BumbacCuloareAlbastru, GriCaracteristiciSingur Buton, VGât, Lovit De Culoare, Maneca Lunga, De Primăvară De Toamnă Haina, Mens Tricou, Chineză Tradițională Jacheta Kimono, Hanfu, Sacou Lung, Manteau Homme, Cardigan, O Bluza, Trenci OfițerescSezonPrimavara, Vara, ToamnaDimensiuneM / L / XLDimensiuni (cm) Umăr Piept (Bust) Talie Lungime Maneca M 45 114 / 48 80 AM 48 118 / 51 82 XL 51 122 / 54 84dimensiunea diferență de 13cm pentru că există manuale de măsurare1cm=0.3937 inch,1 inch=2.54 cmDespre Politica De Transport : 1.Pls asigurațivă că numele, adresa, codul poștal și TEL NR...

Buna ziua! Bine ati venit la magazinul nostru!Calitatea este pe primul loc cu cele mai bune servicii clienții noștri sunt prietenii noștri.Design de moda,100% Brand Nou,de înaltă calitate! Material : amestec BumbacMarimea : M L XL 2 XL 3 XL Acolo este de 23% diferență în conformitate cu manualul de măsurare.vă rugăm să verificați cu atenție graficul de măsurare înainte de a cumpăra produsul.1 inch = 2.54 cmVă rugăm să rețineți că o ușoară diferență de culoare ar trebui să fie acceptabil din cauza luminii și a ecranului.Există builtin BB Scârțâie în interiorul mâner parte de jucărie,face zgomot atunci când apăsațil!Ceea Ce Veți Obține : 1 x Cămașă de ModaPrevizualizare : Taxe de Import, impozite și taxe nu sunt incluse în prețul sau taxele de transport...

Noi suntem Europa / SUA dimensiune,Dacă nu știți cum de a alege dimensiunea, pls contast noiVom trimite comanda cu 7 zile lucrătoare de la Aliexpress sistem se face verificarea de plată ( cu Excepția sărbătorilor)Taxe de Import, impozite și taxe nu sunt incluse în prețul sau costul de transport maritim...

Stimati Clienti : bine ati venit la magazinul nostru vă Doresc o plăcută la cumpărături timp ! ! ! Înainte de a plasa o comandă, trebuie să verificați următoarele sfaturi de cumpărături, astfel încât veți avea un succes experienta de shopping : 1...

2018 Masculin stil Casual tricouri Nouveniți Oblic Graffiti 3 D de imprimare model Fit Maneca scurta Beach camasa barbati UE / SUA dimensiune Topuri

Material : Raionul De MătaseDimensiune : S M L XL XXL XXXL5 Culori pentru alegerea ta (poate o ușoară diferență de culoare în funcție de setările monitorului)100% De Brand NouCu ridicata și cu AmănuntulNoi de Vară Tradițional de Bărbați Chinez Kung fu Tricou Top Marimea S M L XL XXL XXXLDimensiunea diagramă pentru cmDimensiunea Diagramă Înălțimea Pieptului Marime : S 38" 5'9" 5'11" Dimensiune : M 40" Dimensiune : L 42" Dimensiune : XL 44"5'11" 6' Marimea : XXL 48" Dimensiune : XXXL 50"Dimensiunea diagramă pentru centimetru (cm)Dimensiunea Diagramă Înălțimea Pieptului Marime : S 96cm 168 cm178 cm Marime : M 101cm Dimensiuni : L 106cm Dimensiune : XL 112cm178 cm183 cm Marime : XXL 121cm Mărime : XXXL 127cm**************************Toate item(s) va marca drept "CADOU" cu mai mică valoarea produsului...

Memento prietenos : 1 Comanda size (dimensiunea Asia), de obicei este de 1~2 dimensiuni mai mici decât în Europa / SUA dimensiunea, vă sugerăm să alegeți 2 dimensiune mai mare decât de obicei.2...

Scroll